Актуально!

Умови проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, у 2018 році зазнали деяких нововведень відповідно до законодавчих змін.

Однією з умов реєстрації для участі у ЗНО є подання копії паспорта громадянина України особами, яким станом на 1 вересня року не виповнилося 16 років, що передує року їх участі в зовнішньому незалежному оці-нюванні. Згідно чинного законодавства паспорт вперше оформлюється в 14 років.

Отримати паспорт у формі картки можна у підрозділах Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області за реєстрацією місця проживання. Для оформлення ID-картки необхідно подати свідоцтво про народження, документи, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження перебували у громадянстві України (в інших випадках - довідку про реєстрацію особи громадянином України), документи для внесення додаткової змінної інформації: довідку про реєстрацію місця проживання, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно.

УДМС України в Кіровоградській області