Сайт відкрито 31 жовтня 2009 р. з дозволу редакції газети «Трудова Слава» та її засновників - Петрівської районної ради, районної державної адміністрації.

Цей сайт - версія газети для Інтернет і не є повною копією друкованого видання. Але, в міру можливостей, публікуються практично всі матеріали, розміщені у друкованому варіанті. Також адміністрація сайту прагне зберегти розташування фотоматеріалів і приблизну послідовність статей, розташованих у вихідному, друкованому варіанті газети.

Матеріали для сайту беруться з готового макету газети, призначеного для відправки в друкарню, «як є», тобто текст переноситься в інтернет-версію газети без зміни в ньому інформації і відповідно виходу друкарського варіанту оновлюється в середу і суботу.

Вся інформація проходить додаткову перевірку на відповідність граматичним правилам мови і неодноразово. Тим не менше, якщо Ви помітили помилку в тексті, повідомте про неї адміністрації сайту із зазначенням номера газети і назви матеріалу, а також місце розташування помилки. Бажано навести уривок тексту, який містить помилку.

З повагою, адміністрація сайту