У першому турі чемпіонату України серед команд першої ліги «Інгулець» на виїзді зустрічався з ФК «Полтава».

Це був дебютний матч для нашої команди  у першій лізі.

Як і на кожний матч, футболісти налаштовувалися на перемогу.

І вже на 18-ій хвилині «Інгулець» вийшов вперед: Сергій Алексанов став автором першого голу команди у першій лізі.

На превеликий жаль, до перерви переможний рахунок втримати не вдалося.

За три хвилини до завершення першої сорокап’ятихвилинки господарі відігралися. І цьому в певній мірі допомогло те, що гості грали в меншості: за чотири хвилини до цього новачок «Інгульця» Семен Доценко отримав червону картку.

У другому таймі зустрічі ФК «Полтава»  вдалося вийти вперед: Богдан Кушніренко забив свій другий м”яч у цьому матчі. Граючи в меншості,  «Інгулець»намагався уникнути поразки, але, на жаль, зрівняти рахунок не вдалося. В підсумку матч завершився перемогою «Полтави» з рахунком 2:1, яка 52 хвилини грала в більшості.