Дорогі земляки! Щоб у ваших домівках панували тепло та затишок, а не безжальний вогонь, потурбуйтесь про власну безпеку: ретельно перевірте справність печей, груб, камінів, електричних приладів і обов’язково дотримуйтесь правил користування ними.
Не допускайте халатності там, де мова йде про ваше життя. Не залишайте без уваги і турботи престарілих родичів, які проживають окремо. Не варто і навіть дуже небезпечно залишати без нагляду дітей при увімкнених електричних обігрівачах та розтоплених печах.
- Повітронагрівальні й опалювальні прилади повинні розміщуватися так, щоб до них був вільний доступ для огляду й очищення.
- Печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій, що відповідають вимогам будівельних норм.
- Підлога з горючих матеріалів повинна захищатися під топковими дверцятами (топковим отвором) металевим листом розміром 0,7 * 0,5 м , що розташовується своїм довгим боком уздовж печі.
Температура зовнішньої поверхні електронагрівальних приладів у найбільш нагрітому місці в нормальному режимі роботи не повинна перевищувати 850С.
Для опалення невеликих приміщень, у тому числі підприємств торгівлі (кіоски, ларьки), пересувних побутових приміщень для будівельників можуть застосовуватись масляні радіатори та нагрівальні електропанелі типу РБЕ - 1, ЕК - 2, із закритими нагрівальними елементами.
Дотримуйтесь наших порад і нехай лихо обминає ваші оселі і ваші родини!
Цінуйте своє життя! У випадку виникнення пожежі телефонуйте за номером 101.
Вододимир Малюта, начальник Петрівського РС У ДСНС в області