бронзові призери першості області з гандболуМинулої неділі в Кіровограді  відбулися змагання на першість  області з гандболу серед хлопців 2001-2002 р.н. За сприяння СВК «Агрофірма «Маріампольська» наш район у цьому турнірі представляли вихованці Луганської філії ДЮСШ «Олімп».

У змаганнях взяли участь 6 команд, окрім нашої, ще – з Кіровограда, Олександрії (2 команди), Знам’янки та Ульянівки.

У першій грі в своїй підгрупі наші хлопці поступилися минулорічним (і майбутнім)  чемпіонам з Ульянівки. Для збереження шансів на нагороди нам потрібно було обов’язково перемагати команду «Олександрія –І»,  тож підсумковий рахунок зустрічі виявився 15:13 на нашу користь.

Майже одразу, відпочивши всього декілька хвилин, нашим гравцям довелося проводити матч за третє місце з командою Знам’янки (вона посіла друге місце у своїй підгрупі). У важкому і нервовому поєдинку луганські гандболісти здобули перемогу з рахунком 13:12 і стали бронзовими призерами чемпіонату області. Це перший такий успіх наших молодих спортсменів.