Петрівське районне управління юстиції повідомляє, що Головним управлінням юстиції у Кіровоградській області в газеті «Безплатні оголошення» від 07.11.2013 року № 45 розміщено оголошення на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста (з легалізації об’єднань громадян) реєстраційної служби Петрівського районного управління юстиції; провідного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Петрівського районного управління юстиції (тимчасова посада)

Документи на участь у конкурсі приймаються Головним управлінням юстиції у Кіровоградській області протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою:  м. Кіровоград, пл. Кірова 1, Будинок Рад, 5 поверх, каб. 509, тел.(0522)24-65-96. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати  праці надається кадровою службою управління юстиції.

Повний текст оголошення розміщено на сайті Головного управління юстиції у Кіровоградській  області у рубриці «Вакансії».