Цей зимовий місяць проходить під знаком Козерога. Люди, народжені в січні, відрізняються сталістю, врівноваженістю, самостійністю. У них прекрасні можливості до самоорганізації, вони мужньо переносять всі великі та дрібні неприємності, що випали на їхню долю.

Твердий характер, прагнення до самостійності і скритність, сильна воля і задатки лідера притаманні навіть жінкам, чий день народження припадає на січень.

Січневим людям властива майже хвороблива гордість. Ваблені гординею, вони можуть здійснювати необачні вчинки, йти на невиправданий ризик. Однак в серйозні непри-ємності, практично, не потрапляють, володіють розвиненою інтуїцією.

Людина, народжена в січні - надійний, відданий друг і вірний у подружньому житті. На неї можна покластися в скрутну хвилину, вона поблажлива, терпляча, вміє прощати.

Цей місяць багатий на людей з вираженими якостями лідера, які беруть на себе підвищені зобов’язання і не ухиляються від відповідальності за свої дії. Вони розумні і прекрасно навчаються, добре засвоюють нові знання та оволодівають новими навичками.

Січневі чоловіки і жінки, як правило, є кар’єристами - працювати без кар’єрного просування їм нецікаво, їх честолюбство вимагає задоволення і в професійній області. Вони успішно самореалізуються в політиці, бізнесі, юриспруденції, науці.

Гордість, цілеспрямованість, вірність, порядність і благородство людей, народжених у січні підкреслюють звучні імена. Для хлопчиків, народжених у січні, підходять такі імена, як Артур, Євген, Олександр, Григорій, Віктор, Данило, Іван, Володимир, Ілля, Максим, Петро.

Вдалими іменами для дівчаток вважаються: Анастасія, Тетяна, Олександра, Уляна, Онися, Ірина, Любов, Поліна, Наталія, Людмила, Марія, Ніна, Євгенія. У цих іменах знаходять відгук всі достоїнства жінок, народжених у першому місяці року.

Січневих дітей не слід називати «жорсткими» іменами, які самі по собі визначають твердий характер і можуть посилити вади характеру свого носія.

Такими іменами для хлопчиків є, наприклад, Ігор, Анатолій, Дмитро. Для дівчаток, народжених у січні, краще уникати таких імен, як Катерина, Жанна, Діна, Дарина.

Сторінку підготувала Олена Приходкова