Шановні працівники органів місцевого самоврядування області!

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

Цей день воістину стає народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні - найближча до людей та їхніх турбот владна самоорганізація.

Вона є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органам місцевого самоврядування уготована висока честь і відповідальна місія об’єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Кіровоградщину і всю Україну щасливими й багатими.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування та децентралізації влади. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну та самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність і відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого регіону і держави в цілому.

Від щирого серця бажаю землякам - усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси - миру, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

З повагою голова обласної ради Олександр Чорноіваненко