володимирівська сільська громада активно долучилася до висаджування деревМолоді патріоти Петрівщини - старшокласники Володимирівської та Ганнівської загальноосвітніх шкіл - вирішили, що негоже в наш бурхливий час сидіти без діла. І разом із дирекціями своїх навчальних закладів звернулися до сільської ради з проханням посприяти закладанню парку пам’яті Героїв Небесної сотні (в с. Володимирівці) та висадженню дерев вздовж узбіччя автодороги в с. Ганнівці. За оперативними даними, діти за кілька прийомів висадили близько 1000 дерев. За словами учнів, у такий спосіб вони намагаються внести і свій вклад в збереження пам’яті про загиблих патріотів. 

Також до ініціативи дітей приєднались і чимало дорослих членів сільської громади. Вони, як старші радники, власним прикладом довели, що патріотами можуть бути громадяни різного віку.

лісничий Петрівського лісництва Валерій Любченко разом з А. Ратушем, О.Миронцем, С.Кібушевичем та Ю.Ткачищиним закінчують посадку дереваВодночас, слід зазначити, що без допомоги лісництва Петрівського району навряд чи змогли б це зробити. Всі ми розуміємо, що зараз коїться в державі, і тому сільська рада просто не змогла б оплатити дерева. Тож лісництво люб’язно погодилося надати їх в борг (1500 молодих саджанців). 

Ганнівський сільський голова – Ніна Степанівна Цапенко наголосила, що автомобілі для привезення саджанців та підвезення води для поливу забезпечила дирекція ТОВ «Агрофірма «П’ятихатьська». 

Продовжуючи нашу розмову, вона неодноразово акцентувала, що працюючи в зв’язці: сільська рада, місцеве сільгосппідприємство, сільські громади, дирекції шкіл та підприємці, вони зможуть розвивати та підтримувати у належному вигляді свою територію. 

І це справді так. Вирушаючи додому, я помітив, ще одну прикметну ознаку такої співпраці: на «Іскрівському повороті» з’явилася нова ошатна автобусна зупинка, якої там ніколи раніше не було. 

Тож з гордістю можу зробити висновок, що живу серед гарних і патріотичних людей!  

Олександр Шевченко.

На знімках: володимирівська сільська громада активно долучилася до висаджування дерев; лісничий Петрівського лісництва Валерій Любченко разом з А. Ратушем, О.Миронцем, С.Кібушевичем та Ю.Ткачищиним закінчують посадку дерева.

Фото автора.